robolokum akademia robotyki i programowania

Akademia programowania i robotyki - Robolokum Oleśnica

Właścicielem i prowadzącym zajęcia w Robolokum Akademia Robotyki i Programowania jest Anna Sztukowska - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego, magister ekonomi z uprawnieniami pedagogicznymi. W swojej karierze zajmowała się nauczaniem podstaw ekonomicznych i prawnych, rachunkowości i analizy ekonomicznej, matematyki i statystyki. Osoba aktywna i przedsiębiorcza – od wielu lat prowadząca własną firmę. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci, dzięki czemu ma bardzo dobry kontakt z dziećmi w każdym wieku. Prowadząc warsztaty w Akademi Robolokum do każdego uczestnika podchodzi w sposób indywidualny, aby czas spędzony na zajęciach był wykorzystany maksymalnie efektywnie.

Zaprogramuj z nami przyszłość swojego dziecka

W naszej pracy korzystamy z doświadczeń zdobytych we współpracy z podmiotami, które od wielu lat kształtują obraz współczesnej, nowoczesnej edukacji.