Robotyka i programowanie
z LEGO® Mindstorms EV3

Popołudniowe zajęcia robotyki LEGO® dla dzieci i młodzieży
w wieku od 10 do 12 lat

Każdy poziom zaawansowania trwa 2 semestry i składa się z 30 spotkań. Każde zajęcia obejmują realizację nowego zagadnienia i obejmują multimedialne wprowadzenie i wyjaśnienie tematu, budowę robota wg przedstawionego schematu pod opieką instruktora, jego zaprogramowanie w intuicyjnym języku graficznym a następnie jego prezentację.

Koszt udziału dziecka w zajęciach „Robotyka
i programowanie z LEGO® Mindstorms EV3” obejmuje:

• 30 warsztatów w roku szkolnym po 90 minut (10 min. wprowadzenia + 40 min. budowy, + 40 min. programowania, testowania i prezentacji)
  • w roku szkolnym realizujemy zajęcia w dwóch semestrach: zimowym (październik - styczeń) i letnim (luty - maj)
  • w Robolokum zajęcia realizowane są w max 12 osobowych grupach w podziale na 2 osobowe zespoły. Każdy zespół korzysta z własnego zestawu klocków LEGO® Mindstorms EV3 + laptop
  • opiekę pedagogiczną
  • na zakończenie - świadectwo ukończenia

i wynosi:

• 1200 zł przy płatności w 2 semestralnych ratach (2 x 600 zł)
  • 1280 zł przy płatności w 8 miesięcznych ratach (8 x 160 zł)

Istnieje możliwość dołączenia do istniejącej grupy w trakcie trwania semestru, w takim wypadku opłatę zmniejszamy proporcjonalnie do ilości pozostałych zajęć.

Robotyka i programowanie dla dzieci - akademia programowania i robotyki - Robolokum Oleśnica.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Robolokum w Oleśnicy przy ul. Wikliniarskiej 2a